03.com.ua- свободная медицинская энциклопедия. Каждый зарегистрированый участник может редактировать статьи

Інструкція для медичного застосування препарату УНДЕВІТ®

Материал из 03.com.ua.
Перейти к навигации Перейти к поиску

основні фізико-хімічні властивості:

 • драже жовто-оранжевого кольору, з

характерним запахом;


склад:

1 драже містить ретинолу пальмітату (вітаміну А)
 або
 ретинолу ацетату (вітаміну А)
 and#945;-токоферолу ацетату (вітаміну Е)
 тiамiну гідрохлориду (вітаміну В1)
 або
 тiамiну гідробромiду (вітаміну В1)
 
 
 0,001817 г (3 300 МО)
 
 0,001135 г (3 300 МО),
 0,01 г,
 0,002 г
 
 0,00258 г,
 


 
 рибофлавiну (вітаміну В2)
 
 
 0,002 г,
 


 
 пiридоксину гiдрохлориду (вітаміну В6)
 
 
 
 0,003 г,
 


 
 ціанокобаламіну (вітаміну В12)
 
 
 2 мкг, 
 


 
 кислоти аскорбінової (вітаміну С)
 
 
 0,075 г,
 


 
 нiкотинамiду (вітаміну РР)
 
 
 0,02 г,
 


 
 кислоти фолiєвої (вітаміну Вс)
 
 
 0,00007 г,
 


 
 рутину (вітаміну Р)
 
 
 0,01 г,
 


 
 кальцію пантотенату (вітаміну В5)
 
 
 0,003 г;
 


допоміжні речовини: борошно, патока крохмальна, тальк, олія соняшникова, цукор, віск, олія ефірна м’ятна або есенція ароматична харчова.Форма випуску.

 • Драже.Фармакотерапевтична група.

 • Полівітамінні препарати без добавок. Код

АТС А11ВА.Фармакологічні властивості.

 • Ундевіт® містить збалансований

комплекс вітамінів.

Механізм дії препарату визначається вітамінами, що входять до його складу: водорозчинними (В1, В2, В6, РР, В12, С, Вс, Р, В5) і жиророзчинними (А, Е), які беруть участь у регуляції метаболічних процесів і нормалізації трофіки тканин, утворенні ферментів та структурних компонентів тканин, нормальному функціонуванні всіх органів і систем організму. Ундевіт® підсилює неспецифічну резистентність організму, виявляє антиоксидантні властивості (за рахунок вітамінів А, Е і С, що входять до складу препарату), сприяє підтримці гомеостазу в нормі і при патології. Поєднання і кількісний вміст вітамінів у препараті справляє на організм тонізуючий та адаптогенний вплив. Препарат сприяє нормалізації обміну речовин і роботи ендокринних залоз, що порушуються з віком.

Після прийому внутрішньо препарат добре абсорбується з тонкого кишечнику в системний кровообіг, проникає в усі органи і тканини. Продукти метаболізму виводяться із сечею, жовчю.

Фармакокінетика препарату не вивчалась.Показання для застосування.

 • Профілактика і терапія гіповітамінозів,

спричинених незбалансованим харчуванням, дотриманням спеціальної дієти, непереносимістю окремих продуктів харчування (овочів, фруктів і т.п.); підвищеною потребою у вітамінах при інтенсивному рості у дітей і підлітків, вагітності та лактації; стресовими ситуаціями, інтенсивною фізичною чи розумовою діяльністю. У відновний період після перенесених інфекційних захворювань, операцій, опіків і травм, променевої і хіміотерапії; у комплексній терапії гострих респіраторних захворювань та їхніх ускладнень, хронічних захворювань, патології ендокринної та імунної систем. Ундевіт показаний особам середнього та похилого віку, при передчасному старінні, астенічному синдромі для покращання обмінних процесів, загального самопочуття і працездатності.

Для профілактики інфекційних захворювань у період епідемій (грипу та ін.), сезонних загострень хронічних захворювань. В адаптаційний період при зміні кліматичних зон, часових поясів. Для підвищення життєвого тонусу, працездатності в осіб, які проживають у несприятливих екологічних, кліматичних, житлово-побутових умовах.Спосіб застосування та дози.

 • Препарат призначають внутрішньо, після їди.

З профілактичною метою дорослим, дітям старшим 14 років, вагітним з and#921;and#921; триместру і жінкам, які годують груддю, призначають по 1 драже на добу; людям похилого віку по 1 драже 2 рази на добу.

З лікувальною метою дорослим призначають по 2 драже 3 рази на добу.

Курс лікування – 20-30 днів. Повторні курси проводять через 1-3-місяці.Побічна дія.

 • При передозуванні, тривалому прийомі, індивідуальній

непереносимості компонентів препарату можуть спостерігатися порушення травлення (біль у ділянці живота, відрижка, запор, діарея), алергічні реакції (свербіж, шкірні висипи та ін.), порушення функції печінки. У цих випадках препарат відміняють.Протипоказання.

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітям

віком до 14 років препарат не призначають.Передозування.

 • У рекомендованих дозах не відмічено.

При неконтрольованому прийомі препарату можливі прояви гіпервітамінозу А: сонливість, в’ялість, головний біль, гіперемія обличча, нудота, блювання, дратівливість, порушення ходи, біль у кістках нижніх кінцівок. У випадку прийому великих доз препарату може спостерігатись загострення жовчокам’яної хвороби і хронічного панкреатиту.Особливості застосування.

 • При застосуванні Ундевіту®

необхідна повноцінна білкова дієта, яка сприяє кращому засвоєнню та обміну вітамінів, особливо водорозчинних.

Препарат з обережністю призначають при тяжких ураженнях печінки, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки та у період вагітності (особливо в I триместрі), у хворих на гострий та хронічний нефрит, при декомпенсації серцевої діяльності.Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

 • Взаємодія Ундевіту® з іншими

лікарськими засобами не описана.Умови та термін зберігання.

 • В сухому, захищеному від світла місці, при

кімнатній температурі. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін зберігання – 1 рік.